Visit us & take a rest
Come Sail Away
Great Location and Service

W sobotę 18 maja 2019 r., uczennice oddziału terapeuta zajęciowy pomagały w propagowania krwiodawstwa i dawców szpiku, organizowanej w naszym mieście, cyklicznej akcji MotoSerce, na Skwerze Pioniera. Słuchaczki rejestrowały potencjalnych dawców.

W związku z zbliżającą się przerwą zimową, zostały przeprowadzone zajęcia pt:”Bezpieczne ferie”. Podczas zajęć omówiono przykładowe sytuacje stanowiące zagrożenie, które mogły by się przydarzyć, i jak sobie z nimi poradzić, a co najważniejsze - jak ich uniknąć.

Upominki dla honorowych dawców krwi to już nasza tradycja. Jak co roku wykonały je uczennice Terapii zajęciowej z panią Aleksandrą Czapiga.

W ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych w Zespole Szkół Policealnych w Kołobrzegu otworzył swoje drzwi dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3. Spotkanie integracyjne miało na celu zaprezentowanie zawodów, w których kształci szkoła.Uczniowie klas 6 poznali pracownie; masażu, stomatologii, kosmetycznej, pielęgnacji, pierwszej pomocy i relaksacyjnej.

11 listopada w MEDYKU

BIAŁO - CZERWONĄ TRAKTUJ Z SZACUNKIEM.

Jak co roku mieszkańcy, uczniowie Bursy wybrali się na kołobrzeski cmentarz aby uporządkować zaniedbane, bezimienne groby.Pamiętali o Pracownikach Kołobrzeskich Placówek Oświatowych, którym zapalili znicz.Odwiedzili Ścianę Pamięci Polskiej Golgoty Wschodu.

Nasza BURSA

Wychowankowie Bursy wybrali nową Młodzieżową Radę Bursy na rok szkolny 2017/2018. Przewodniczącym został Karol Praszek. Poza tym dzieje się już... Dziewczęta przygotowały słodki poczęstunek dla męskiej strony bursy z okazji DNIA CHŁOPAKA. Pod hasłem "Zdrowy styl życia" dostarczyliśmy wszystkim sporą dawkę witamin w koktajlach owocowo-warzywnych, własnoręcznie robionych.

I Ty możesz zostać honorowym krwiodawcą

Mimo ogromnego postępu w medycynie, krew nadal pozostaje najlepszym lekarstwem i nie da się jej niczym zastąpić. Ratuje zdrowie i życie człowieka w poważnych chorobach, pilnych zabiegach operacyjnych. 10 października młodzież naszej szkoły pod opieka pani mgr Marioli Rogulskiej i mgr Sylwii Łuców gościła w Oddziale Terenowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kołobrzegu.

Pracownia relaksacyjna

Dni coraz krótsze, słońca coraz mniej. Za oknem deszcz, ziąb, po prostu jesień... W naszej szkole mamy receptę na poprawę jesiennego nastroju. W pracowni relaksacyjnej można "podładować akumulatory".

Akcja zdrowy ząbek

Z okazji Światowego Dnia Higieny Jamy Ustnej, 12 września 2017r., higienistki stomatologiczne: Małgorzata, Martyna i Katarzyna wygłosiły w klasach pierwszych Szkoły Podstawowej nr 3 w Kołobrzegu, pogadanki dotyczące właściwej higieny jamy ustnej.