Visit us & take a rest
Come Sail Away
Great Location and Service

Słuchaczki wydziału Opiekunka Dziecięca, 7 marca 2020 r., wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez psycholożkę Barbarę Marchel. Tematem był mutyzm wybiórczy u dzieci i młodzieży.

W miesiącu marcu 2020 r., w ramach wolontariatu słuchaczki kierunku terapeuta zajęciowy pod kierunkiem mgr Aleksandry Czapigi, przeprowadziły zajęcia w DPS Włościbórz z osobami chorymi na Alzheimera. Trening pamięci i innych procesów poznawczych.

Scrapbooking

Rodzinna metoda spędzania czasu wolnego. W roku 2019, w naszej szkole realizujemy program profilaktyczny Scrapbooking polegający na nabywaniu umiejętności i wiedzy w ręcznym tworzeniu i dekorowaniu przedmiotów codziennego użytku.

Kultura bezpieczeństwa

Państwowa Inspekcja Pracy we współpracy z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy - Państwowym Instytutem Badawczym od 2006 roku realizuje programu edukacyjny pn. "Kultura bezpieczeństwa", adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

W XVI edycji Turnieju Szkół i Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie klub HDK z Zespołu Szkół Policealnych w Kołobrzegu zajął I miejsce w województwie zachodniopomorskim w promocji honorowego krwiodawstwa oraz według wskaźnika "aktywności" tj. ilości krwi przypadającej na jednego ucznia.

W sobotę 18 maja 2019 r., uczennice oddziału terapeuta zajęciowy pomagały w propagowania krwiodawstwa i dawców szpiku, organizowanej w naszym mieście, cyklicznej akcji MotoSerce, na Skwerze Pioniera. Słuchaczki rejestrowały potencjalnych dawców.

W związku z zbliżającą się przerwą zimową, zostały przeprowadzone zajęcia pt:”Bezpieczne ferie”. Podczas zajęć omówiono przykładowe sytuacje stanowiące zagrożenie, które mogły by się przydarzyć, i jak sobie z nimi poradzić, a co najważniejsze - jak ich uniknąć.

Upominki dla honorowych dawców krwi to już nasza tradycja. Jak co roku wykonały je uczennice Terapii zajęciowej z panią Aleksandrą Czapiga.

W ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych w Zespole Szkół Policealnych w Kołobrzegu otworzył swoje drzwi dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3. Spotkanie integracyjne miało na celu zaprezentowanie zawodów, w których kształci szkoła.Uczniowie klas 6 poznali pracownie; masażu, stomatologii, kosmetycznej, pielęgnacji, pierwszej pomocy i relaksacyjnej.

11 listopada w MEDYKU

BIAŁO - CZERWONĄ TRAKTUJ Z SZACUNKIEM.

Lokalizacja Zespołu Szkół Policealnych

SEKRETARIAT:
  • tel.: +48 94 35 22 120
  • fax. +48 94 35 22 120
  • e-mail: b.sekretariat@wp.pl
ADRES SZKOŁY:
  • ul. Grottgera 12
  • 78- 100 Kołobrzeg
  • e-mail: pszm@kolobrzeg.powiat.pl
INTERNAT:
  • ul. Grottgera 11
  • 78-100 Kołobrzeg
  • tel.: +48 94 35 234 77

NIP: 671-179-51-26
REGON: 320880163