Visit us & take a rest
Come Sail Away
Great Location and Service

W związku z zbliżającą się przerwą zimową, zostały przeprowadzone zajęcia pt:”Bezpieczne ferie”. Podczas zajęć omówiono przykładowe sytuacje stanowiące zagrożenie, które mogły by się przydarzyć, i jak sobie z nimi poradzić, a co najważniejsze - jak ich uniknąć.

Upominki dla honorowych dawców krwi to już nasza tradycja. Jak co roku wykonały je uczennice Terapii zajęciowej z panią Aleksandrą Czapiga.

W ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych w Zespole Szkół Policealnych w Kołobrzegu otworzył swoje drzwi dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3. Spotkanie integracyjne miało na celu zaprezentowanie zawodów, w których kształci szkoła.Uczniowie klas 6 poznali pracownie; masażu, stomatologii, kosmetycznej, pielęgnacji, pierwszej pomocy i relaksacyjnej.

11 listopada w MEDYKU

BIAŁO - CZERWONĄ TRAKTUJ Z SZACUNKIEM.

Jak co roku mieszkańcy, uczniowie Bursy wybrali się na kołobrzeski cmentarz aby uporządkować zaniedbane, bezimienne groby.Pamiętali o Pracownikach Kołobrzeskich Placówek Oświatowych, którym zapalili znicz.Odwiedzili Ścianę Pamięci Polskiej Golgoty Wschodu.

Nasza BURSA

Wychowankowie Bursy wybrali nową Młodzieżową Radę Bursy na rok szkolny 2017/2018. Przewodniczącym został Karol Praszek. Poza tym dzieje się już... Dziewczęta przygotowały słodki poczęstunek dla męskiej strony bursy z okazji DNIA CHŁOPAKA. Pod hasłem "Zdrowy styl życia" dostarczyliśmy wszystkim sporą dawkę witamin w koktajlach owocowo-warzywnych, własnoręcznie robionych.

I Ty możesz zostać honorowym krwiodawcą

Mimo ogromnego postępu w medycynie, krew nadal pozostaje najlepszym lekarstwem i nie da się jej niczym zastąpić. Ratuje zdrowie i życie człowieka w poważnych chorobach, pilnych zabiegach operacyjnych. 10 października młodzież naszej szkoły pod opieka pani mgr Marioli Rogulskiej i mgr Sylwii Łuców gościła w Oddziale Terenowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kołobrzegu.

Pracownia relaksacyjna

Dni coraz krótsze, słońca coraz mniej. Za oknem deszcz, ziąb, po prostu jesień... W naszej szkole mamy receptę na poprawę jesiennego nastroju. W pracowni relaksacyjnej można "podładować akumulatory".

Akcja zdrowy ząbek

Z okazji Światowego Dnia Higieny Jamy Ustnej, 12 września 2017r., higienistki stomatologiczne: Małgorzata, Martyna i Katarzyna wygłosiły w klasach pierwszych Szkoły Podstawowej nr 3 w Kołobrzegu, pogadanki dotyczące właściwej higieny jamy ustnej.

Dzień Kobiet Raz Jeszcze

Pod patronatem Prezydenta Miasta Kołobrzeg Janusza Gromka oraz Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anny Mieczkowskiej odbyła się impreza dla kobiet. Panie uczestniczyły w zajęciach, zabiegach i pokazach takich jak; pokaz tańca brzucha, warsztatach parzenia kawy Coffee Desk, gimnastyka na kręgosłup, pokaz mody FEEMA. Ponadto skorzystały z darmowych zabiegów; masaż ciała, stylizacje paznokci, zabiegi pielęgnacyjne dłoni w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Policealnych w Kołobrzegu, porad wizażystek - AVON, porad estetyki kosmetycznej - Blocher Clinic.