Visit us & take a rest
Come Sail Away
Great Location and Service
Scrapbooking

Rodzinna metoda spędzania czasu wolnego. W roku 2019, w naszej szkole realizujemy program profilaktyczny Scrapbooking polegający na nabywaniu umiejętności i wiedzy w ręcznym tworzeniu i dekorowaniu przedmiotów codziennego użytku.

Kultura bezpieczeństwa

Państwowa Inspekcja Pracy we współpracy z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy - Państwowym Instytutem Badawczym od 2006 roku realizuje programu edukacyjny pn. "Kultura bezpieczeństwa", adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

W XVI edycji Turnieju Szkół i Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie klub HDK z Zespołu Szkół Policealnych w Kołobrzegu zajął I miejsce w województwie zachodniopomorskim w promocji honorowego krwiodawstwa oraz według wskaźnika "aktywności" tj. ilości krwi przypadającej na jednego ucznia.

W sobotę 18 maja 2019 r., uczennice oddziału terapeuta zajęciowy pomagały w propagowania krwiodawstwa i dawców szpiku, organizowanej w naszym mieście, cyklicznej akcji MotoSerce, na Skwerze Pioniera. Słuchaczki rejestrowały potencjalnych dawców.

W związku z zbliżającą się przerwą zimową, zostały przeprowadzone zajęcia pt:”Bezpieczne ferie”. Podczas zajęć omówiono przykładowe sytuacje stanowiące zagrożenie, które mogły by się przydarzyć, i jak sobie z nimi poradzić, a co najważniejsze - jak ich uniknąć.

Upominki dla honorowych dawców krwi to już nasza tradycja. Jak co roku wykonały je uczennice Terapii zajęciowej z panią Aleksandrą Czapiga.

W ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych w Zespole Szkół Policealnych w Kołobrzegu otworzył swoje drzwi dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3. Spotkanie integracyjne miało na celu zaprezentowanie zawodów, w których kształci szkoła.Uczniowie klas 6 poznali pracownie; masażu, stomatologii, kosmetycznej, pielęgnacji, pierwszej pomocy i relaksacyjnej.

11 listopada w MEDYKU

BIAŁO - CZERWONĄ TRAKTUJ Z SZACUNKIEM.

Jak co roku mieszkańcy, uczniowie Bursy wybrali się na kołobrzeski cmentarz aby uporządkować zaniedbane, bezimienne groby.Pamiętali o Pracownikach Kołobrzeskich Placówek Oświatowych, którym zapalili znicz.Odwiedzili Ścianę Pamięci Polskiej Golgoty Wschodu.

Nasza BURSA

Wychowankowie Bursy wybrali nową Młodzieżową Radę Bursy na rok szkolny 2017/2018. Przewodniczącym został Karol Praszek. Poza tym dzieje się już... Dziewczęta przygotowały słodki poczęstunek dla męskiej strony bursy z okazji DNIA CHŁOPAKA. Pod hasłem "Zdrowy styl życia" dostarczyliśmy wszystkim sporą dawkę witamin w koktajlach owocowo-warzywnych, własnoręcznie robionych.