Visit us & take a rest
Come Sail Away
Great Location and Service

W dniu 17 kwietnia 2016r. Samorząd Uczniowski pod kierownictwem opiekuna - mgr Wiesławy Matyjas zrealizował coroczną akcję Wielkanocną. Odwiedziny w DPS przy ul. Ogrodowej zaowocowały w pozytywne emocje zarówno ze strony pensjonariuszy jak i młodzieży.

Uśmiechy na twarzach udokumentowano na wspólnych fotografiach. Takie sytuacje są żywą lekcją empatii i potwierdzają regułę ... "warto pomagać", natomiast Palmy Wielkanocne, wykonywane przez uczniów w szkole znalazły swoje miejsce na oddziałach: dziecięcym i rehabilitacji w kołobrzeskim szpitalu. Były podziękowania, radość, uśmiech i wspólne wspominanie tradycji świątecznych.

Upominek dla seniora i Palmy Wielkanocne
Upominek dla seniora i Palmy Wielkanocne
Upominek dla seniora i Palmy Wielkanocne
Upominek dla seniora i Palmy Wielkanocne
Upominek dla seniora i Palmy Wielkanocne