Visit us & take a rest
Come Sail Away
Great Location and Service

Uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Policealnych zbierają plastikowe nakrętki i przekazują je na potrzeby podopiecznych Hospicjum dla dzieci w Koszalinie. Dzięki tej zbiórce materac do indywidualnych ćwiczeń rehabilitacyjnych otrzymał m.in. Kubuś.

Zachodniopomorskie HOSPICJUM dla dzieci

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które w fantastyczny sposób zaangażowały się w zbiórkę plastikowych nakrętek. W szczególności szkołom z Koszalina Szkoła Podstawowa nr 10, Gimnazjum nr 9, Siemyśla, Sławoborza, Dygowa, Szkole Medycznej w Kołobrzegu, Świetlicy Wiejskiej w Strachominie i wielu osobom indywidualnym. Dziękujemy firmie RECYKLON z Koszalina, która zadeklarowała skup nakrętek. Dzięki temu dla naszych podopiecznych zostały zakupione materace do indywidualnych ćwiczeń, oraz zostały pokryte koszty leków.