Visit us & take a rest
Come Sail Away
Great Location and Service

15 grudnia w naszej Bursie odbyło się spotkanie wigilijne wszystkich wychowanków wraz z wychowawcami. Na uroczystości gościliśmy Pana starostę Tomasza Tamborskiego, dyrektora szkoły panią Grażynę Bohdziewicz oraz niespodziankę - przedstawicieli społecznego Gimnazjum w Radzikowie.

Było to pierwsze spotkanie od lat. Kolędowaniu i życzeniom nie było końca. Dziękowano zaproszonym gościom za przybycie, wychowawcom za trud pracy, który wkładają każdego dnia, młodzieży za motywację, która ich kieruje w wyborze odpowiedniej życiowej ścieżki. Nie zabrakło również pokazu gry na dzwonkach w wykonaniu uczennic oddziału opiekunek dziecięcych.

Spotkanie wigilijne w Bursie
Spotkanie wigilijne w Bursie
Spotkanie wigilijne w Bursie
Spotkanie wigilijne w Bursie
Spotkanie wigilijne w Bursie
Spotkanie wigilijne w Bursie