Visit us & take a rest
Come Sail Away
Great Location and Service
I Ty możesz zostać honorowym krwiodawcą

Mimo ogromnego postępu w medycynie, krew nadal pozostaje najlepszym lekarstwem i nie da się jej niczym zastąpić. Ratuje zdrowie i życie człowieka w poważnych chorobach, pilnych zabiegach operacyjnych. 10 października młodzież naszej szkoły pod opieka pani mgr Marioli Rogulskiej i mgr Sylwii Łuców gościła w Oddziale Terenowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kołobrzegu.


Dr Tomasz Piętowski zapoznał nas z funkcjonowaniem stacji oraz z tym, jak „krok po kroku” zostać krwiodawcą. Cały proces nie zajmuje dużo czasu, a daje ogromną satysfakcję. Kilka osób zdecydowało się oddać po raz pierwszy krew. Towarzyszyły temu ogromne emocje: u jednych lęk, u drugich pewność siebie a u wszystkich najmocniejsze odczucie, że można uratować komuś zdrowie a nawet życie. Wyrazy uznania dla wszystkich, którzy zdecydowali się zostać krwiodawcami i tych systematycznie oddających krew. A są nimi: dwie Anie, Renata,Karol, Błażej, Marcin, Damian i Sebastian.

I Ty możesz zostać honorowym krwiodawcą
I Ty możesz zostać honorowym krwiodawcą
I Ty możesz zostać honorowym krwiodawcą