Visit us & take a rest
Come Sail Away
Great Location and Service
Nasza BURSA

Wychowankowie Bursy wybrali nową Młodzieżową Radę Bursy na rok szkolny 2017/2018. Przewodniczącym został Karol Praszek. Poza tym dzieje się już... Dziewczęta przygotowały słodki poczęstunek dla męskiej strony bursy z okazji DNIA CHŁOPAKA. Pod hasłem "Zdrowy styl życia" dostarczyliśmy wszystkim sporą dawkę witamin w koktajlach owocowo-warzywnych, własnoręcznie robionych.


Wszyscy świetnie się bawili przy wykonywaniu napojów. Naszą gwiazdą był niedoceniany burak. Po posiłku należy zadbać o jamę ustną. Pomogły nam uczennice z kierunku higienistka stomatologiczna. Na prelekcji pokazały jak prawidłowo szczotkować zęby. Było też coś dla duszy - odwiedziliśmy wystawę w RCK. Wszystkie działania odbywały się pod czujnym okiem wychowawców.

Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA
Nasza BURSA